Trupa Spice Girls se reuneste, fara o importanta membra

In Stiri mondene de ultima ora
Trupa Spice Girls se reuneste, fara o importanta membra

Patru membre din trupa Spice Girls se reunesc si vor sustine un turneu prin Regatul Unit incepand cu anul 2019, potrivit The Guardian.

Trupa se va reuni in formula Melanie Brown, Melanie Chrisholm, Geri Horner si Emma Bunton, insa fara Victoria Beckham. Aceasta din urma este extrem de ocupata atat in calitate de creatoare de moda, cat si in productia de cosmetice.

Turneul pe care trupa Spice Girls il va organiza anul viitor va fi cel de-al doilea la care una dintre cele 5 membre nu participa. Astfel, Geri Horner (nascuta Halliwell) a parasit grupul in anul 1998, inainte de primul turneu nord-american al grupului, pe care celelalte patru componente au fost nevoite sa il incheie fara ea.

Ultima data cand cele cinci membre ale trupei s-au reunit a fost pentru un turneu live in anul 2007-2008, urmand sa concerteze impreuna si la ceremonia de inchidere a Jocurilor Olimpice de la Londra din anul 2012. De asemenea, s-au reunit si cu ocazia lansarii comediei muzicale “Viva Forever”.

Citeste si aceasta stire:  Meghan Markle, “adorabila” la scoala

Inca nu sunt facute publice informatii cu privire la melodiile care vor fi cantate in turneu, insa este posibil sa fie asamanator cu ce au cantat in ultimul lor turneu, dat fiind faptul ca nu au mai lansat un album nou din anul 2007.

Potrivit aparitiei componentei Melanie Brown la o petrecere de Halloween pe care a organizat-o, se doreste ca Victoria Beckham sa se razgandeasca cu privire la participarea la noul turneul.  Astfel, Melanie a aparut la petrecere costumata ca Beckham cu un banner pe care scria “Nu, nu plec in turneu”, iar partenerul acesteia Gary Madatyan, imbracat in David Beckham, avut un banner cu mesajul “Te rog, te rog, fa-o pentru fanii Spice Girls”.

Trupa Spice Girls a fost infiintata in anul 1994, iar in anul 2001 a luat o pauza oficiala, anuntand ca fiecare membra a trupei se va concentra pe o cariera solo. In anul 2007 membrele trupei s-au reunit, pentru a organiza concertul The Return of the Spice Girls, ale carui bilete de la Londra s-au vandut in doar 38 de secunde.

Citeste si aceasta stire:  Justin Bieber, pozitiv la COVID

You may also read!

Formarea profesionala continua in ONG-uri

Formarea profesională continuă pentru specialiștii din ONG-uri: investiție în impact social

Organizațiile neguvernamentale care activează în domeniul incluziunii pe piața muncii joacă un rol esențial în sprijinirea grupurilor vulnerabile și

Read More...
landscape

Comuna Berceni din județul Ilfov, în parteneriat cu Eco Sud-Vidra, ecologizează zone întregi cu deșeuri abandonate din perimetrul comunei

15 aprilie 2025UAT Berceni, campanie de primăvară pentru ecologizare și conștientizare a cetățenilor. S-au strâns peste 230 tone de

Read More...

Euro digital nu va exista înainte de 2028 -2030

Euro digital, o versiune dematerializată a bancnotelor și monedelor, nu va fi în circulație decât peste trei-cinci ani, a

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Daca esti interesat de promovare pe acest site sau doresti o campanie de advertoriale complexa, www.SeoPower.ro este solutia de care ai nevoie.

Mobile Sliding Menu

@ 2024 - Toate drepturile rezervate! - News In - Stiri de ultima ora. Termeni si conditii | Despre noi | Contact | office [@] newsin.ro